KOŁO PSONI w Nowym Targu

Aktualności

30.03.2020

Czasowe ograniczenie działalności OREW

Drodzy Rodzice! W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się epidemii i w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie i życie naszych wychowanków i pracowników, jesteśmy zmuszeni do czasowego ograniczenia działalności OREW. Nadal będziemy z Państwem w kontakcie i - w jeszcze większym stopniu niż dotychczas - będziemy Państwu służyć wsparciem, jednak nie będzie już możliwości - aż do odwołania - korzystania przez Wasze dzieci z zajęć w Ośrodku.

Czytaj więcej

16.03.2020

Bieżąca działalność placówek

Drodzy Rodzice
Informujemy że na dzień dzisiejszy OREW, WWR, Rehab 25PLUS nie zawiesza działalności. Przypominamy, że dziecko uczestniczące w zajęciach musi być bezwzględnie zdrowe, a rodzina nie może być w okresie kwarantanny. Jeżeli postanowią Państwo pozostawić dziecko w domu służymy poradą, wsparciem i pomocą.

Czytaj więcej

15.02.2020

V Galaktyczny Bal Burmistrza w Nowym Targu

Burmistrz Miasta Nowy Targ Grzegorz Watycha wraz z Fundacją dla Chatki wspierającą działalność Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Nowym Targu, serdecznie zapraszają na V Edycję Balu Charytatywnego Burmistrza.

Czytaj więcej

10.09.2019

30-lecie "Chatki"

Nowotarskie Koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną "Chatka" obchodzi właśnie 30-lecie istnienia. Rocznicę świętowano w tę sobotę podczas plenerowej imprezy w ogrodzie ośrodka przy Podtatrzańskiej - w kameralnej, rodzinnej atmosferze, w gronie podopiecznych i ich najbliższych.

Czytaj więcej

06.12.2014

Nowotarskie Targi Bożonarodzeniowe

Rozpoczęły się II Nowotarskie Targi Bożonarodzeniowe. Imprezę zainaugurował burmistrz Grzegorz Watycha.

Czytaj więcej

02.09.2014

Szkoła Dla Rodziców I Wychowawców - część I

Jest to cykl cotygodniowych 10 spotkań trwających ok. 2-3h w formie warsztatów. Przeznaczone nie tylko dla rodziców, ale dla każdego kto chce lepiej poznać siebie i usprawnić swoje relacje z drugim człowiekiem...

Czytaj więcej

29.08.2014

Jarmarkowy Weekend z Fundacją dla Chatki

Jarmarkowy weekend/ już dawno za nami, a my ciągle jesteśmy pod wrażeniem Waszej licznej obecności na naszym stoisku, dlatego najwyższa pora by podziękować za to, że tak chętnie włączyliście się w pomaganie i wybraliście upominki z naszego "Chatkowego" stoiska.

Czytaj więcej

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.