KOŁO PSONI w Nowym Targu
Aktualności
30.03.2020

Czasowe ograniczenie działalności OREW

Drodzy Rodzice! W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się epidemii i w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie i życie naszych wychowanków i pracowników, jesteśmy zmuszeni do czasowego ograniczenia działalności OREW. Nadal będziemy z Państwem w kontakcie i - w jeszcze większym stopniu niż dotychczas - będziemy Państwu służyć wsparciem, jednak nie będzie już możliwości - aż do odwołania - korzystania przez Wasze dzieci z zajęć w Ośrodku.


W ramach kształcenia na odległość będziemy przesyłać Państwu informacje i materiały, które mogą być pomocne w samodzielnej pracy z dzieckiem. Wychowawcy i terapeuci będą proponować to, co dla konkretnego dziecka może być przydatne. Sposób przepływu informacji - do uzgodnienia. Możecie na bieżąco konsultować się z wychowawcami. U nich też możecie zgłaszać chęć wypożyczenia z Ośrodka sprzętów i pomocy. Dyżury telefoniczne mają przez cały tydzień logopedzi i fizjoterapeuci. W razie potrzeby codziennie do Państwa dyspozycji są dyrektor i wicedyrektor OREW oraz dyżurujący w sekretariacie pracownicy administracyjni i merytoryczni. Bieżące informacje zamieszczać będziemy na stronie internetowej Koła i na portalu Facebook.
 
Kochani!
Pamiętajcie, jesteście rodzicami, nie terapeutami. Nie martwcie się, że nie jesteście w stanie zastąpić specjalistów. Róbcie to, co dzieciom i Wam daje radość. Pozwólcie im uczestniczyć (czynnie lub biernie - odpowiednio do możliwości) w codziennym rodzinnym życiu. Nawet przestrzeń mieszkania może być dla nich miejscem fascynujących odkryć i doświadczeń. Resztę będziemy nadrabiać, kiedy znów wrócimy do normalności. Tymczasem trzymajcie się zdrowo i koniecznie pozostańcie z nami w kontakcie. Tęsknimy za naszymi Wychowankami i bardzo chcemy wiedzieć, co u nich słychać oraz jak sobie Państwo w tej trudnej sytuacji radzicie.
 
Z serdecznymi pozdrowieniami,
Dyrekcja i Pracownicy OREW.
 
Podajemy telefony kontaktowe koordynatorów poszczególnych działań dostępne w godzinach od 8 do 14 od poniedziałku do piątku:
  • Sekretariat:  tel./fax. 18 266 59 05;
  • Dyrektor OREW: tel.: +48 666 275 566 - Grażyna Kukulska;
  • Wicedyrektor OREW, ZWWR: tel.: +48 512  750 366 - Paweł Wiktor;
  • Dyrektor SPP oraz sprawy administracyjne: tel.: +48 790 205 690 - Andrzej Palarz;
  • Fizjoterapia: tel.: +48 698 061 559 - Renata Staszel;
  • Logopedia (poniedziałek, wtorek, środa, godz. 7-14): tel.: +48 691 552 736 - Cyprian Malinowski;
  • Wychowawcy poszczególnych grup.
  • Strona internetowa www.psoni.info;
  • Profil na Facebook: Chatka Orew Nowy Targ oraz OREW "Chatka".

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.